reklama

Nový přírůstek do královské rodiny. Princezna Eugenie je podruhé těhotná

Velké Británie má od tohoto týdne další důvod k radosti. Buckinghamský palác oznámil, že neteř krále Karla III. princezna Eugenie čeká svoje druhé dítě. Nejmladší člen královské rodiny by měl přijít na svět letos v létě.

Foto: Reuters

"Princezna Eugenie a pan Jack Brooksbank s radostí oznamují, že se jim v létě narodí druhé dítě. Rodina je nadšená a August se velmi těší, že z něj bude starší bráška," stálo v oficiálním prohlášení Buckinghamského paláce. A vzápětí se o radostnou novinku pochlubila i sama nastávající maminka.

Princezna Eugenie, která je dcerou králova bratra, prince Andrewa, sdílela na Instagramu snímek s téměř dvouletým synem Augustem a připsala k němu: "S obrovskou radostí vám chceme oznámit, že se nám v létě narodí přírůstek." Své sledující také informovala o tom, že rodinnou momentku vyfotil její manžel.

Radost z budoucího vnoučete má také vévodkyně Sarah, přezdívaní Fergie. I ona se k očekávané události vyjádřila na svém profilu na sociální síti. "Skvělá zpráva, nebe pro babičku… Jsem tak hluboce vděčná," připsala ke snímku vnoučka ve žluté pláštěnce. A přidala ještě jednu, na které je právě se svojí dcerou. "Jsem velice šťastná za svoji holčičku!" 

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama