reklama

Na roli v Pojišťovně štěstí nikdy nezapomene. Svůj dům postavila vedle prezidenta

Sedmatřicet svíček na svém pomyslném dortu sfoukne ve středu 4. října herečka a influencerka Nikol Leitgeb, rozená Štíbrová. Dvojnásobná maminka patří na Instagramu mezi nejsledovanější osobnosti Česka. Kdy se poprvé objevila před kamerou? A kdo patří mezi její kamarádky a lásky? Prohlédněte si naši grafiku.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb, rozená Štíbrová, oslaví životní jubileum. První herecké zkušenosti získala mladá herečka v roce 1994 v italské televizní pohádce s názvem Dračí prsten režiséra Lamberta Bavy. Do pamětí diváků se vryla díky seriálu Pojišťovna štěstí, ve kterém ztvárnila jednu z hlavních rolí.

Jakmile vzrostla v Česku obliba sociálních sítí, Leitgeb se začala věnovat Instagramu, kde ji sleduje téměř 700 tisíc lidí a kde od počátku sdílí vtipné snímky a komentáře. Statisícovou fanouškovskou základnu si vytvořila i díky videím, která natáčí s herečkou Veronikou Arichtevou a zpěvačkou Martinou Pártlovou.

V naší grafice najdete snímky a další zajímavosti ze života úspěšné influencerky a herečky, která se letos stala dvojnásobnou maminkou.

reklama
reklama
reklama