reklama

Vakcína proti covidu může za impotenci, napsala raperka. Příspěvek zaujal i televizi

Konzervativní moderátor Fox News Tucker Carlson si v pondělním vysílání vypůjčil vysmívaný tweet slavné hudebnice Nicki Minaj. Ta na sociální síť napsala, že vakcína proti koronaviru může způsobit impotenci a otok varlat.

Nejzábavněji působí Nicki Minaj v tracku Barbie Dreams, kde obrací stereotypy a vysmívá se raperům, s nimiž měla sex.
Nejzábavněji působí Nicki Minaj v tracku Barbie Dreams, kde obrací stereotypy a vysmívá se raperům, s nimiž měla sex. | Foto: ČTK/AP

Nicki Minaj na Twitteru odvyprávěla údajný příběh kamaráda jejího bratrance z Trinidadu, kterému údajně covid vakcína ublížila. Její příspěvek způsobil na sociální síti poprask. Moderátor Carlson jej však neváhal citovat v živém vysílání s tím, že "zní vcelku rozumně". 

Carlson vystupuje k očkování proti novému koronaviru dlouhodobě skepticky a v hudebnici pravděpodobně našel dobrého spojence. V konzervativní televizi Fox News řekl, že "sice neví, nakolik se publika Nicki Minaj a televizní stanice prolínají", ale že "její tweet zní celkem rozumně". 

"Můj bratranec z Trinidadu nepůjde na očkování, protože jeho kamarád vakcínu dostal a teď je impotentní. Otekla mu varlata. Za několik týdnů se měl ženit, ale jeho přítelkyně svatbu zrušila," napsala Minaj. 

Jak připomíná americký zpravodajský web Business Insider, tweet raperky pracuje s odborníky vyvrácenými dezinformacemi, které dávají do souvislosti impotenci a vakcínu proti nemoci covid-19. Moderátor Carlson však podle Insideru opakovaně pracuje se spekulacemi, aby podkopal důvěryhodnost vakcín. 

Raperka připustila, že i ji čeká vakcína

Hudebnice Nicki Minaj nedorazila na letošní módní událost Met Gala právě kvůli tomu, že není očkovaná. Organizátoři totiž letos po účastnících požadovali jak negativní test, tak dokončené očkování. 

Později na Twitteru ale dovysvětlila, že rozhodně doporučuje očkování těm, kteří jej potřebují kvůli práci a musí živit své rodiny. Sama připustila, že ji vakcína kvůli koncertování pravděpodobně také nemine. 

O tom, jak umírat doma, už umíme mluvit. A mění to celou společnost, říká Marková | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama