reklama

"Nevím, co se stalo," říká o svém pádu ze schodů Helena Vondráčková

V pátek 15. září musel být kvůli zranění Heleny Vondráčkové zrušen její koncert. Zpěvačka teď sama promluvila o tom, jaký je její aktuální zdravotní stav.

Foto: Profimedia.cz

Zpráva o tom, že musela být zpěvačka Helena Vondráčková převezena do nemocnice, vyděsila v pátek její fanoušky i mnohé kolegy. Výsledkem pádu ze schodů je zlomené žebro, naražené rameno, pochroumaný obratel a spousta modřin po těle. Jak k takovému zranění vlastně došlo?

"Byly obavy, abych neměla nějaká vážná vnitřní zranění, naštěstí se ukázalo, že je všechno v pořádku. Měla jsem velké štěstí, stáli při mně všichni svatí. Mohla jsem dopadnout daleko hůře. Nevím, co se stalo. Šla jsem spát, nesla si sklenici vody, špatně šlápla a letěla z osmého schodu dolů," popsala zpěvačka pro CNN Prima NEWS.

Už teď Vondráčková ví, že rekonvalescenci nemůže uspěchat. "Mám bouli na hlavě a modrý, spíše teda černý záda. Teď budu muset být trpělivá, ono se to léčit moc nedá. Jediná obrana je mít ruku v šátku, vodorovně, moc s ní nemávat a klidový režim - prý se to zahojí samo," řekla s tím, že práce se ale úplně vzdát nehodlá.

Už tento pátek má v plánu absolvovat koncert v Kopřivnici. "Cítím se dobře, jen beru prášky proti bolesti, které jsou utlumující, takže jsem trochu zpomalená. U klavíru jsem si zazpívala, jestli se něco neděje s hlasivkami, a vše je v pořádku. Budu moci zpívat bez problémů, jen asi ještě v pátek nebudu moc tančit," dodala odhodlaně.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama