reklama

Neuvěřitelná proměna Ivy Pazderkové: Zhubla a má 30 kilo svalů

Herečka a moderátorka Iva Pazderková se na sociálních sítích pochlubila srovnávacími fotkami. Během půl roku shodila deset kilo a díky intenzivní přípravě má teď 30 kilo svalové hmoty. "Splnila jsem si sen," dodala.

Iva Pazderková (rok 2019)
Iva Pazderková (rok 2019) | Foto: Profimedia.cz

"Před rokem rozhodnutí. Po zdravotních komplikacích a zlomenině až před půl rokem začátky příprav," napsala herečka na Twitter v neděli večer pod fotky, na kterých porovnává "starou" postavu s aktuální formou.

Snímky od sebe dělí šest měsíců a deset kilo hmotnosti. Na fotkách pózuje ve speciálních plavkách osázených krystaly, které jí na míru připravila česká značka Karnabel.

Pazderková přiznala, že za vším stojí dřina a přísná životospráva. "Zakázaných" látek se ani nedotkla. Vše podstoupila kvůli soutěži, na které se umístila na desátém místě v kategorii nad 170 centimetrů.

"Je mi srdečně fuk, jestli se to někomu líbí, nebo ne. Sdílím, že to jde, plnit si sny," dodala herečka. Pod fotkami se objevily desítky komentářů, ve kterých jí lidé gratulují k proměně, řada z diskutujících ale poukazuje, že herečka touto proměnou ztratila ženský půvab.

Z blbé blondýny je Xena. Pazderková šokovala proměnou v soutěži Bikini fitness | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama