reklama

Neteř princezny Diany se vdala. Spencerová si vzala si o 32 let staršího miliardáře

Své ano Lady Kitty Spencerová řekla po dvou letech vztahu módnímu magnátovi Michaelovi Lewisovi, který je o 5 let starší než její vlastní otec, Dianin bratr a spisovatel Charles Spencer.

Lady Kitty Spencerová byla tváří mnoha kampaní předních módních značek a zdobila i módní přehlídky velkých návrhářských domů.
Lady Kitty Spencerová byla tváří mnoha kampaní předních módních značek a zdobila i módní přehlídky velkých návrhářských domů. | Foto: Shutterstock

Neteř princezny Diany Lady Kitty Spencerová se provdala za módního magnáta Michaela Lewise. Pohádková svatba ve velkém stylu se konala v italském Frascati v sobotu 24. července.

Po dvou letech vztahu řekla Spencerová své ano na italském zámku ze 17. století v dechberoucích šatech, které pro ni na míru ušil módní dům Dolce & Gabbana. Krajkový květinový design, dlouhé rukávy s balonovými rameny a vysoký límeček připomínal skromnější verzi svatebních šatů z roku 2011 navržených Sarah Burtonovou od Alexandera McQueena, které na své svatbě oblékla Kate Middletonová.

Honosné svatební šaty se "vyráběly" půl roku a nebyly jediné, které za svůj velký den Spencerová oblékla. Dohromady měla připravené ještě čtyři další modely od stejné značky, jejíž je dlouholetou ambasadorkou. Návrhářské duo Dolce&Gabanna pro ni tak bylo jasnou volbou. 

Lady Kitty Spencerová je dcerou Dianina mladšího bratra, spisovatele Charlese Earla Spencera, což z ní dělá první sestřenici princů Williama a Harryho. Není ale známo, zda se bratranci na veselku dostavili. Ze slavných osobností si honosnou svatbu nenechala ujít například zpěvačka Pixie Lottová nebo herec Idris Elba.

Spencerová po své tetě Dianě zdědila nejen filantropické nadšení, ale také lásku k módě. Byla tváří mnoha kampaní předních módních značek, zdobila módní přehlídky velkých návrhářských domů a často sedí i v předních řadách vedle dalších britských celebrit.

Její manžel módní magnát Michael Lewis pochází z Jihoafrické republiky a střídavě žije v Londýně a v Africe. Narodil se do bohaté rodiny, jeho otec koupil podíl v oděvní firmě Foschini Group, kde miliardář Lewis později zaujal místo v představenstvu a od roku 2015 mu předsedá.

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama