reklama

"Neremcám, když je v kempu suchý záchod," říká o své dovolené Gabriela Soukalová

Prázdniny jsou časem, kdy na dovolenou vyrážejí i české celebrity. A zatímco někteří míří do exotických destinací či luxusních resortů, biatlonistka Gabriela Soukalová je o poznání skromnější.

Foto: Petr Paseka

Léto je ideální dobou, kdy vyrazit za dobrodružstvím. A stejně to má i moderátorka a bývalá biatlonistka Gabriela Soukalová. Ta však za zážitky nemusí cestovat nikam daleko. S partnerem a přáteli vyrazila sjet řeku Berounku.

"Na vodě jsem trávila s rodiči od dětství spoustu času každý rok. Dovolená pod stanem mi vůbec nevadí, naopak. Ráda si občas zavzpomínám na staré časy a s oblibou v této oblíbené rodinné tradici pokračuji," rozepsala se na svém profilu na Instagramu a přiložila nejen svou fotku v bikinách, ale i pár záběrů krásné české přírody.

Své sledující překvapila i tím, že rozhodně není žádná princezna, ale holka do nepohody, kterou trochu drsnější podmínky nevyvedou z míry. "Miluju přírodu, neremcám, když je v kempu jen suchej záchod a sprcha v řece mi taky nevadí. Na české řeky, vlastně na jakékoliv řeky se ráda vracím a tento čas mám vždy spojený s dobrou náladou, přáteli a občas i vtipnými příhodami," dodala s tím, že nejdůležitější jsou lidé, se kterým svůj čas trávíte. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama