reklama

Modelka odhalila zákulisí Victoria's Secret. Tři dny nejedla, nemohla vyjít schody

Modelka Bridget Malcolmová zveřejnila, jak to chodí v zákulisí modelingových agentur. Deset let kvůli nim trpěla poruchami příjmu potravy. Trpěla depresí, úzkostmi i fyzickými obtížemi. V tom nejhorším období jí trvalo deset minut, než vyšla běžné schody.

Foto: Profimedia

Modelka Bridget Malcolmová v rozhovoru pro pořad 60 Minutes zveřejnila, jak to chodí v zákulisí Victoria's Secret a čemu tam byla vystavena. "Trpěla jsem poruchou příjmu potravy, spoléhala jsem na léky proti úzkosti, neustále jsem měla záchvaty paniky, byla jsem vyčerpaná," svěřila se. 

Bylo jí tehdy jen 14 let, když si jí modelingoví agenti všimli. Nabídli jí práci a slíbili, že pokud zhubne, bude mít zakázek ještě mnohem více. "Byla jsem dítě, v té době jsem si ještě nevyvinula plný smysl pro identitu. Věřila jsem jim, a říkala jsem si, že bych byla hloupá, kdybych této příležitosti nevyužila," popsala australská modelka, která chodila po molech značky Victoria's Secret v letech 2015 a 2016.

"Nejdéle jsem dokázala vydržet bez jídla tři dny. Musela jsem skončit, protože jsem neustále omdlévala," líčila. Pyšná na sebe ale stejně nebyla, naopak, připadala si neschopná, že nevydržela nejíst déle. "Byla jsem na sebe naštvaná, protože jsem byla odhodlaná to zvládnout po dobu pěti dnů. Nemohla jsem ale fungovat, nemohla jsem se hýbat."

Nakonec se ale naštěstí rozhodla, že s tím musí skončit. "Měla jsem strašný, prázdný pocit, že takhle bude vypadat zbytek mého života, pokud s tím teď něco neudělám," popsala pro deník Daily Mail moment, kdy proti tomu začala bojovat. Dnes je Bridget zastánkyní zdravého životního stylu a duševního zdraví. 

V části Sudet osvobozených Američany mají větší podporu komunisté, říká Jurajda | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama