reklama

Největší hrozbou je pro Meghan Markle nový princ z Walesu. Nemůže vévodkyni vystát

Po smrti královny Alžběty II. nastoupil na britský trůn král Karel III. a nejen veřejnost netrpělivě čeká, co to bude znamenat pro vztah mezi rodinou a princem Harrym, který se svou ženou Meghan Markle a dětmi žije ve Spojených státech.

Foto: Reuters

Od nástupu krále Karla III. do čela britské monarchie si žena prince Harryho, Meghan Markle, slibovala oživení vzájemných vztahů. Aspoň to tvrdí expert na královskou rodinu Neil Sean na webu Yahoo

Podle jeho zdrojů měla bývalá herečka svým spolupracovníkům říct, že současný král ji měl "vždycky velmi rád a skvěle spolu vycházeli". Je si prý také dobře vědoma toho, že Karel III. velmi usiluje o to, aby se svým mladším synem neztratil kontakt, a že ona je tím, kdo má k jejich vzájemnému vztahu klíč.

Jenže ve znovuzískání aspoň části bývalých výhod stojí dvojici v cestě Harryho starší bratr William, současný princ z Walesu a následník trůnu. Ten totiž podle zdrojů z paláce nikdy nepodlehl šarmu Markle a je rozhodnutý vytrvat v postoji, který rodina zaujala poté, co se princ Harry a jeho žena rozhodli vzdát svých oficiálních povinností a odstěhovali se do Spojených států amerických.

"William nemůže Meghan vystát navzdory tomu, co jste viděli na nedávné procházce Windsorem," píše Sean a naráží tím na nečekaný okamžik, kdy se po smrti královny oba bratři s manželkami vydali na společnou obhlídku květin, které přinesli občané k uctění památky Alžběty II. Podle něj bude "Harry sám vždy vítán, ale nikdo - a tím myslím opravdu nikdo - nevěří pomýlené hlavě Meghan Markle." 

Omilostněný polský šaman o rituálech s ayahuascou a měsících ve vazbě. Sledujte DVTV | Video: Michael Rozsypal, Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama