reklama

Bývalého politika, brankáře či modelku sledují statisíce Čechů. Čím je zaujali?

Letos dosáhl milníku na sociálních sítích i bývalý politik Dominik Feri, jehož na Instagramu sleduje už jeden milion lidí. Stal se tak dalším Čechem oslovujícím ryze tuzemské publikum, kterému se podařilo překonat tuto metu. Podívejte se, kdo další patří mezi nejvlivnější Čechy a Slováky na Instagramu.

Dominik Feri, Monika Bagárová a Leoš Mareš. Prohlédnout grafiku
Dominik Feri, Monika Bagárová a Leoš Mareš. | Foto: Fotbalista roku / Milan Kammermayer, ČTK/Dostál Dušan, Archiv: TOP 09

Síla sociálních sítí stále roste, to si uvědomují nejen slavné osobnosti a influenceři, ale i různé společnosti, které jejich vliv často využívají ke své propagaci. 

Leoš Mareš vstoupil do elitního klubu instagramových milionářů v květnu 2020. "Obchodně to je pro mě další level. Je to status, podobně jako když se někdo dostane do miliardářského žebříčku," řekl časopisu Forbes, podle kterého si moderátor velmi pečlivě vybírá klienty. Jednorázové spolupráce, které pak promuje na svém profilu, vyjdou i na 400 tisíc korun.

Nejvíce sledujících Marešovi přibylo během SuperStar, ve které je v porotě společně s Monikou Bagárovou, Pavolem Haberou, Patricií Pagáčovou a Mariánem Čekovským. A i přesto, že jeho popularita stále stoupá, nyní byl z druhého místa sesazen zlínskou umělkyní Silvií Mahdalovou.

Nejnovějším přírůstkem, jenž se také chlubí jedním milionem a šlape na paty zmíněnému moderátorovi, je bývalý politik Dominik Feri. Ten se v době pandemie proslavil informativními příspěvky s černým výstražným trojúhelníkem na žlutém pozadí, díky kterým se do elitního klubu dostal letos v únoru. 

Podívejte se do galerie, kdo u nás patří mezi nejvlivnější osobnosti na Instagramu. Kdo se objevil na první příčce?

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama