reklama

"Ženy ve středním věku musí bouchnout do stolu." Nahá Pořízková pózuje v posteli

Česká modelka Pavlína Pořízková se rozhodla ukázat, že stárnutí je normální věcí. Na svém instagramovém účtu zveřejňuje fotografie bez make-upu a také snímky, na nichž je nahá. Ženy ve středním věku o sobě musí dát vědět, tvrdí.

Pavlína Pořízková se čtyři roky před šedesátkou rozhodla ukázat, že stárnutí je normální věc.
Pavlína Pořízková se čtyři roky před šedesátkou rozhodla ukázat, že stárnutí je normální věc. | Foto: Shutterstock

Topmodelka Pavlína Pořízková na svém instagramovém účtu zveřejnila fotku, na níž zapózovala nahá v posteli. 

"Nejlepší vynález lidstva? Není to oheň, kolo nebo předkrájený chleba. Je to nepochybně a nezvratně matrace. Jsem přesvědčená, že to je opravdový důvod, který stojí za tím, proč dnešní lidé žijí déle. Krása a vtip středního věku se velmi rychle ztratí, pokud nemáte k dispozici pohodlné místo, na němž by si vaše kosti odpočinuly," napsala k fotografii na Instagramu šestapadesátiletá Pořízková. 

Jeden z fanoušků na její nový postelový snímek reagoval slovy: "Myslím si, že jsi úžasná. Nicméně jsem naprosto přesvědčený, že hladovíš po pozornosti a že obdiv, jaký si zasloužíš, dostáváš, jen pokud jsi nahá. Milujeme tě takovou, jaká jsi, i v oblečení." Načež Pořízková odpověděla: "Zveřejňuji příspěvky, abych si získala pozornost. Ale to, co sdílím, jsem já. Ženy ve středním věku o sobě musí dát vědět. Bouchnout rukou do stolu a zakřičet: 'Jsem tady!'"

Česká kráska se v srpnu objevila nahá na titulní straně Los Angeles Magazine a promluvila o tom, že si s přibývajícím věkem začala připadat na společenských akcích přehlížená. Na sociální sítě se od té doby nebojí sdílet fotky bez make-upu a často se fanouškům svěřuje s problémy. 

V létě si založila účet na sociální síti TikTok, kterou si oblíbily především děti a náctiletí. Představila se videem, v němž předvedla tanec v bikinách se zvířecím vzorem a mnohým vytřela zrak. Parťačky jí ve videu dělaly neteře Georgia a Astrid, které si se slavnou tetou padly do oka.

Mohlo by vás zajímat: Na oscarovém koberci se promenovala i česká kráska Pavlína Pořízková. Vyvedl ji nový partner (26. 4. 2021)

Na oscarovém koberci se promenovala i česká kráska Pavlína Pořízková. Vyvedl ji nový partner | Video: Reuters

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama