reklama

Pořízková oznámila rozchod s partnerem po svém. Nechala se vyfotit nahoře bez

Modelka Pavlína Pořízková pokračuje v odhalování a znovu ukázala, že i v šestapadesáti letech je ve formě. Nejprve její snímek na obálce prestižního časopisu, na které je polonahá, vyvolal rozruch, poté se v hotelu na dovolené vyfotila nahá před zrcadlem. Nyní zapózovala nahoře bez společně se svou kamarádkou.

Pavlína Pořízková a Aaron Sorkin.
Pavlína Pořízková a Aaron Sorkin. | Foto: Reuters

Supermodelka Pavlína Pořízková nejdříve vyvolala rozruch v průsvitném outfitu na obálce česko-slovenského magazínu, poté své celé tělo hrdě vyfotila před zrcadlem na dovolené, nyní zapózovala společně s herečkou Liz Careyovou a ukázala se zcela nahoře bez. Reagovala tak na rozchod se svým partnerem. 

"Jsem vděčná za jeho přítomnost v mém životě. Pomohl mi se uzdravit a získat samu sebe," napsala modelka k fotce na Instagramu, na které je se scenáristou a režisérem Aaronem Sorkinem, se kterým se objevovala v poslední čas po svém boku. "Opravdu neexistuje lepší muž, žádný, který by byl skutečně 'dobrý'. Je brilantní, vtipný, zábavný a sexy," dodala o svém již bývalém příteli.

Modelka neřekla důvod rozchodu a dodala: "Takže to je vše, co na toto téma řeknu". Poprvé se spolu na veřejnosti objevili na letošních Oscarech v dubnu, Sorkin byl prvním oficiálním partnerem po smrti manžela a rockera Rica Ocaska.

Vztah Pořízkové a Sorkina trval pouze několik měsíců, a místo aby modelka smutnila, ukázala se spolu s herečkou Liz Careyovou nahoře bez.

"Bylo nám řečeno, že musíme znovu nosit roušky. S Liz Careyovou to uděláme rády. Moji přátelé (a rodina) jsou mým pravým bohatstvím. Smějí se a pláčou se mnou, nakrmí a napojí mě, fyzicky i duchovně. Dovolte oběma stranám 'odkrýt' duše a ano, naše těla," napsala Pořízková pod fotku, kde je nahoře bez.

Šestapadesátiletá Pořízková se za svůj věk rozhodně stydět nemusí. Postavu, kterou předvádí na svém Instagramu ve smyslných momentkách, by jí mohly závidět i o několik let mladší kolegyně.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama