reklama

Rodiče si mysleli, že mě budoucí manželka zardousí, přiznal Martin Preiss

Herec Martin Preiss prozradil, že jeho ženu Martinu, kterou si vzal v roce 2009, jeho rodina ze začátku nepřijala. Důvodů bylo víc.

Rodiče si mysleli, že mě budoucí manželka zardousí, přiznal Martin Preiss | Video: FTV Prima

Herec Martin Preiss v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, že jeho ženu Martinu, kterou si vzal v roce 2009, jeho rodina ze začátku odmítala přijmout. Sama Preissová počáteční peripetie vztahu okomentovala, že nebyla standardní ženou, kterou si slavní rodiče, Viktor a Jana Preissovi, vedle Martina představovali.

"Oni ji nechtěli. Mysleli si, že mě zardousí," okomentoval osmačtyřicetiletý herec tehdejší reakce svých slavných rodičů. Jako důvod viděl v tom, že jeho žena Martina vypadala exoticky a nebezpečně. "Báli se, že mě zničí," dodal Preiss.

"Nebyla jsem standardní žena, kterou si vedle Martina představovali. Protože já jsem trošku víc spontánní, trošku víc otevřená, pojí se ke mně rodina, která je ještě víc otevřená a spontánní, než jsem já," vzpomínala herečka. "Dokážu pochopit, že jsem byla pro ně moc ve všech směrech," dodala. 

Jednou z možných překážek přijetí do rodiny byl také fakt, že oba byli v době seznámení sezdaní. Nakonec se vzali v roce 2009 a společně vychovávají dva syny - Šimona a Matouše. Preiss má z prvního manželství ještě dceru.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama