reklama

Můj život je vzhůru nohama, řekl Harry. V nové vile má bydlet i s matkou Meghan

Harry a Meghan si momentálně hledají bydlení ve Spojených státech, ale vévoda kromě domu řeší za oceánem i trochu jiné problémy. Princ si stále nemůže zvyknout na to, jak se mu život obrátil doslova vzhůru nohama, a hodně mu chybí armáda.

Princ Harry a jeho žena Meghan
Princ Harry a jeho žena Meghan | Foto: Reuters

Harry a Meghan si právě vybírají dům, ve kterém budou ve Spojených státech bydlet. V zahraničních médiích se objevily informace, že jim padlo do oka luxusní sídlo v sousedství Toma Hankse a Bena Afflecka.

Kalifornská vila má šest ložnic a koupelen a stojí 13 milionů dolarů. Meghan by ráda, aby s nimi v domě bydlela i její matka Doria. 

Harryho život za oceánem tak pomalu dostává jasnější obrysy a v britských médiích se objevují informace, jak náročná pro vévodu tahle změna je. Princ údajně nelituje rozhodnutí přestěhovat se do rodné země své manželky, se kterou má ročního syna. Sdělil to svým přátelům, píše deník The Daily Telegraph. Zároveň dodal, že stále nemůže vydýchat, jak se jeho život změnil, když se nadobro odstřihl od armády.

Princ strávil v britské armádě deset let, během kterých byl dvakrát nasazen v Afghánistánu. Mimo jiné působil v posádce bojového vrtulníku Apache, ve kterém obsluhoval palubní zbraně. Jednou prohlásil, že jeho zážitky z armády s ním zůstanou po celý život.

Harrymu zůstala hodnost majora a už dříve poznamenal, že bude britskou armádu podporovat i ve své nové roli mimo královskou rodinu. "Harrymu armáda zkrátka hrozně chybí, chybí mu ta parta kamarádů i samotná instituce," píše britský deník.

"Když sloužil v armádě, měl se výborně, potom potkal Meghan a jeho život byl skvělý. Jen zkrátka tehdy nepředvídal, kam až věci dojdou," cituje The Daily Telegraph svůj zdroj, který zdůraznil, že Harry v žádném případě ničeho nelituje.

Vnuk královny Alžběty II. na počátku roku oznámil, že se s ženou chtějí vzdát rolí v královské rodině a začít pracovat, aby získali finanční nezávislost. Od 1. dubna už nemají pětatřicetiletý princ Harry a jeho o tři roky starší manželka kancelář v Buckinghamském paláci a s veřejností komunikují prostřednictvím své charitativní organizace.

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama