reklama

Moniku Absolonovou skolil podruhé covid. Má zánět průdušnice a ruší koncerty

Monika Absolonová v úterý na poslední chvíli zrušila koncert v Zašové, a to ze zdravotních důvodů. Pětačtyřicetiletá zpěvačka totiž podruhé onemocněla koronavirem. Ačkoli se necítí dobře a k nemoci se jí přidaly ještě další zdravotní problémy, doufá, že nebude muset koncerty rušit i nadále.

Monika Absolonová
Monika Absolonová | Foto: ČTK

Monika se svým fanouškům na sociálních sítích omlouvala se slovy: "Přátelé, včera jsme museli zrušit Zašovou kvůli nemoci… a bohužel tím to nekončí. Nebudu mlžit, mám zánět průdušnice, antibiotika a i covid, to znamená, že jsem vyřazena z provozu." Koncert nebyl zrušený zcela, ale pouze přesunutý na pozdější lednový termín. Na víkendovém koncertě Moniku zaskočí Bára Basiková.

Zpěvačka se necítí dobře a musí teď myslet především na své zdraví. "Určitá únava, psychické vypětí, z toho oslabená imunita a nemoc je tu," sdílela na sociálních sítích. 

Ačkoli je jasné, že za své onemocnění Monika nemůže, rušení koncertů ji evidentně velice mrzí. "Omlouvám se všem za komplikace. Mrzí mě to. Moc." Na Instagramu se svým followerům omlouvala hned několikrát. "Děkuju za pochopení. Dávejte na sebe pozor a nezlobte se," uzavřela příspěvek.

U příspěvku se hned začaly hromadit soucitné komentáře jak od fanoušků, tak od Moničiných kolegů. Reagovala například herečka Markéta Hrubešová, moderátorka Eva Decastelo nebo herec Martin Dejdar. 

Souhlas se sexem přes aplikaci nedává smysl. Lidé spolu mají mluvit, říká Nejedlová | Video: Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama