reklama

Větší lumpárnu v Prostřenu asi nezažili. Svérázný moderátor napálil své hosty

Tento týden vaří v pořadu Prostřeno! moderátoři českých rádií. V úterním speciálu hosty uvítal moderátor Michal Kavalčík, který je ale překvapil. Veškeré servírované jídlo nejprve objednal v restauracích a to potom pouze ohřál a servíroval na talíře.

Michal Kavalčík
Michal Kavalčík | Foto: Prima FTV

Michal Kavalčík alias Ruda z Ostravy si ze svých hostů v úterním pořadu Prostřeno!, který pravidelně vysílá televize Prima, vystřelil. Kolegy pozval na hausbót, a aby odvedl pozornost hostů od svého vaření, přizval k tomu i dýdžejku Vendulu Fialovou, která se měla postarat o zábavný program večera.

Jenže hosté se nenechali ošálit a brzy přišli na to, že v kuchyni, kterou měl Kavalčík na místě k dispozici, by tak skvostná jídla nepřipravil. Hostitel, který už v minulosti proslul svým svérázným humorem, ale nepřestával blafovat a hosty se i přesto snažil udržet při tom, že všechno vařil sám.

V pořadu Prostřeno! tento týden hostí moderátoři rádií. V pondělí se k plotně postavil moderátor Daniel Ferenc, který se živí jako stand-up komik, moderátor a jako občasný komparzista ve filmu.

Ve středu pohostí Vladimír Vlach, který moderoval v mnoha rádiích, například v ČR Radiožurnál, Rádiu VOX, ČR Regina nebo Rádiu Beat. Čtvrtek bude patřit Petru Vejvodovi, který se profesi hlasatele a moderátora věnuje celý život. A v pátek pak vařečku převezme jediná žena tohoto týdne Klára Šedová, která pracovala jako moderátorka rádií Jizera a Český rozhlas a mimo jiné také jako redaktorka pořadu StarDance.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama