reklama

Padesátiletý moderátor Honza Dědek se s přítelkyní snaží o miminko

Moderátor Honza Dědek je sice s přítelkyní Terezou pouze jeden rok, oba ale mají v otázce založení rodiny jasno. "Je nám, kolik nám je, takže není úplně na co čekat," říká průvodce pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Foto: Profimedia.cz

"Jestli máme nechráněný sex, aby vzniklo dítě? Ano! Jestli se modlíme k přírodě? Ano. Zapalujeme svíčky? Ne," odpověděl moderátor Honza Dědek s nadsázkou na dotaz iDnes, zda se s partnerkou snaží o dítě.

Dokonce prozradil, jestli by radši na svět přivítal syna, nebo dceru. "Já bych preferoval vránu, ale beru i čápa," dodal padesátiletý Dědek. Ten už si v duchu maluje, jak bude jejich rodinný život po narození miminka vypadat. "Já se těším, až ti dva psi budou běhat každý po jedné straně kočárku," řekl moderátor. Pejsky nezmínil náhodou, právě čtyřnozí mazlíčci mohou za to, že dnes s přítelkyní Terezou tvoří pár.

"Šel jsem po náplavce po smíchovské straně a měl psa puštěného navolno. Ona měla také psa navolno a psi se tam spolu začali kočkovat a dovádět, což každého páníčka trochu vyděsí, aby se něco nestalo. Tak jsme je začali volat a navzájem jsme se sobě omlouvali s tím, že naši psi jsou trošku divoši. Tak jsme se seznámili," popsal romantické chvíle moderátor.

Dědek je už jednou rozvedený, dalšímu sňatku by se ale podle vlastních slov nebránil. A možnosti vdát se je otevřená i jeho partnerka Tereza. Oba se ovšem shodli, že v ničem nebudou tlačit na pilu. 

Teršová: Sudety jsou pořád tak trochu chudé a zastrčené. Aš je pro mě hezký zapadákov | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama