reklama

Ukazuje holý zadek a krkolomné pozice. Modelka fotí nahou jógu i ve svém těhotenství

Lektorka jógy a modelka vystupující pod pseudonymem Nude Yoga Girl od roku 2015 zveřejňuje na svém Instagramu akty v jógových pozicích. Chce tak ukázat, že má toto cvičení pozitivní vliv na vnímání vlastního těla.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Přes jeden a půl milionu followerů má instagramový účet Nude Yoga Girl. Modelka a učitelka jógy, která vystupuje striktně pod tímto pseudonymem, si profil založila v roce 2015 a chce jím měnit vnímání nahoty a ideálů krásy ve společnosti. 

Kromě účtu stojí se svým přítelem také za magazínem Nudamag. "Mým největším problémem v minulosti bylo, že jsem na svém těle pořád viděla chyby. To mi znemožňovalo, abych naplno milovala samu sebe. Jóga mi pomohla přijmout se takovou, jaká jsem. Fotografiemi chci inspirovat ostatní k tomu, aby si uvědomili, že všichni jsme velmi krásní a schopní dělat se svým tělem úžasné věci," řekla v rozhovoru žena, která zůstává v anonymitě a prezentuje se pouze pod přezdívkou Nude Yoga Girl. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama