reklama

Papež František či korejský zpěvák. Rekordmani získali milion fanoušků za pár hodin

Instagram patří už několik let mezi nejoblíbenější aplikace. To vědí i slavné osobnosti, které se k platformě postupně připojují, čímž neoficiálně spustily soutěž o to, kdo nejrychleji dosáhne milionu sledujících. Možná vás překvapí, že mezi rekordmany se zařadil herec Rupert Grint, princ Harry, a dokonce i papež František.

Angelina Jolieová, princ Harry s manželkou a papež František. Prohlédnout grafiku
Angelina Jolieová, princ Harry s manželkou a papež František. | Foto: Reuters

Kdo není na Instagramu, jako by nebyl. To vědí i hollywoodské hvězdy a další známé osobnosti, které si zakládají profily na sociálních sítích, aby nezůstaly pozadu. Svůj instagramový profil už má i papež František či britská královská rodina. 

Do aplikace Instagram se v posledních letech registruje čím dál větší počet celebrit, čímž se neoficiálně spustila soutěž o to, kdo nejrychleji dosáhne milionu sledujících. Když Jennifer Anistonová vtrhla na scénu Instagramu s ikonickým setkáním kolegů z Přátel a během pěti hodin nashromáždila milion sledujících, museli se přidat i další. 

Pozadu nezůstala ani herecká kolegyně Angelina Jolie. Ta se na Instagram přidala až letos, a když dosáhla milníku do jedné hodiny poté, co zveřejnila důležitou zprávu o eskalující politické situaci v Afghánistánu, stala se novou rekordmankou.

Kdo další propadl kouzlu aplikace plné fotek a videí? 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama