reklama

Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová se zbavují luxusního bytu. Museli dát slevu

Slavný manželský pár se rozhodl zbavit jednoho ze svých bytů v těsné blízkosti Central Parku na Manhattanu v New Yorku. V nabídce je už od loňského roku a tak manželé částku, kterou za nemovitost požadují, snížili o celé dva miliony dolarů.

Foto: Shutterstock

V nabídce realitní kanceláře je rezidence slavného páru už od loňského roku. Tehdy za něj ale Michael Douglas a Catherine Zeta-Jonesová požadovali 21,5 milionu dolarů. V současné době šli ale s cenou dolů o celé dva miliony dolarů. Případný zájemce tak za rozlehlý byt s s výhledem na Central Park zaplatí v přepočtu 418 milionů korun.

Apartmán v nejvyšším patře více než sto let staré budovy Kenilwroth novým majitelům nabídne velkorysý prostor se čtyřmi ložnicemi a pěti koupelnami, pracovnu, kuchyň vybavenou moderními spotřebiči, jídelnu nebo třeba dvě šatny. Byt se může chlubit dobovými detaily, vysokými stropy a nádhernými velkými pokoji. Obývací pokoj lemuje knihovna obložená dřevem.

Douglas a Zeta-Jonesová většinu času pobývají v rezidenci v Irvingtonu v New Yorku nebo v domě ve Swansea, rodišti slavné herečky z filmu Zorro Tajemná tvář. Douglas, který zářil ve filmu Základní instinkt, vlastní například ještě sídlo na Mallorce.

Slavný herecký pár patří k těm nejstabilnějším v Hollywoodu a letos oslaví už jednadvacáté výročí svatby. V roce 2010 manželé prošli těžkou zkouškou, kdy Douglas bojoval s rakovinou hrtanu.

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama