reklama

Měla mindráky, přesto uspěla na Miss World a dobyla Itálii. Aleně Šeredové je 45 let

Na dráhu modelky vykročila Alena Šeredová už na základní škole. A to přesto, že mnoho částí svého těla nenáviděla. Když pak uspěla v soutěži Miss, dveře do světa měla dokořán. Nakonec se usadila ve slunné Itálii.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

V úterý 21. března slaví česká modelka žijící v Itálii Alena Šeredová půlkulaté, 45. narozeniny. Přestože je o ni pořád zájem, na molo už se necítí. "Víte, když mi bylo dvacet a začínala jsem, po mole chodily čtyřicetileté modelky a tolik mě to odradilo, že jsem si řekla, že bych tak nechtěla nikdy skončit. Jako babička na mole," říká sebekriticky.

Svůj domov našla v Itálii, kde vychovává i své tři děti. Začátky prý ale nebyly jednoduché. "Snažila jsem se začlenit co nejpřirozenější cestou. Naučila jsem se italsky a nikdy jsem si na nic nestěžovala. Neustále jsem se na všechno ptala a snažila jim porozumět. Ale tak snadné jsem to neměla. Nejsem totiž typicky slovanský typ, jsem jim trochu podobná."

Na zajímavosti z jejího života se podívejte do naší galerie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama