reklama

Meghan poprvé na veřejnosti od kontroverzního rozhovoru. Napodobuje projev královny

Vévodkyně Meghan promluvila poprvé na veřejnosti od rozhovoru s americkou moderátorkou Oprah Winfreyovou. Podle odbornice na nonverbální komunikaci je v projevu nervózní a napodobuje styl královny Alžběty II.

Foto: Profimedia.cz

Vévodkyně ze Sussexu Meghan se objevila v televizi poprvé od rozhovoru u Oprah Winfreyové. Ve vzkazu zveřejněném k americkému koncertu Vax Live, který má podpořit přístup k očkování proti covidu-19, promluvila o pandemii a feminismu. Podle odborníků napodobuje projev královny Alžběty II. 

"Navzdory generaci ekonomického růstu zažívají ženy, a zejména barevné ženy, výrazný propad," říká ve videu vévodkyně. Devětatřicetiletá Meghan je v prvním veřejném projevu od rozhovoru u americké moderátorky Oprah Winfreyové podle odbornice na nonverbální komunikaci nervózní a napodobuje styl královny Alžběty II. 

"Meghanina řeč těla je na začátku statická a vyrovnaná jako polštář vedle ní. V určitý moment si ale tře palce, což ukazuje na vnitřní nervozitu," popsala pro magazín Mirror expertka na nonverbální komunikaci Judi Jamesová. Ta navíc poukazuje na lavičku, na které vévodkyně sedí. Podle ní takto manželka prince Harryho nenápadně odkazuje na dětskou knihu, kterou v těchto dnech uvádí na trh. Jmenuje se právě The Bench - v překladu lavička. 

Jasný odkaz na královnu vidí Jamesová v sedu Meghan. "Sedí rovně, elegantně a slova 'můj manžel a já' pronáší ve stylu královny. Její projev se liší od způsobu, jakým do této doby mluvila," říká Jamesová. 

Meghan, která očekává druhého potomka, ve videu promluvila o pandemii, která nerovnoměrně zasáhla především ženy.

Může být první českou rabínkou: Bude trvat, než se společnost z antisemitismu vyléčí | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama