reklama

Meghan byla karikatura superhvězdy, řekl filmař. Nechápe, čím Harryho oslnila

Kameraman, který s Meghan Markleovou pracoval během natáčení seriálu Kravaťáci, tvrdí, že si nynější vévodkyně vysloužila přezdívku Princezna dávno předtím, než se provdala za prince Harryho.

Meghan Markleová
Meghan Markleová | Foto: Reuters

Člen štábu dostal před natáčením varování, že jedna z hereček má docela manýry a že jí umí být na place dost. "Měla přezdívku Princezna. A když jsem ji viděl poprvé, ani jsem nevěděl, o koho jde, ale chovala se jako hlavní hvězda," řekl deníku Daily Mail muž, který si přál zůstat v anonymitě.

Filmař popsal, jak Meghan chodila po place v klobouku, aby si zakryla tvář. "Všichni kolem si mysleli, že se chová, jako by hrála hlavní roli, přitom byla na úrovni komparzu. Byla jako karikatura superhvězdy, akorát že ty se většinou chovají přirozeně a jsou v pohodě, pokud tedy nemají zrovna hodně blbý den," dodal.

Kameraman s Meghan pracoval ještě předtím, než se seznámila se svým současným manželem, princem Harrym. Markleová podle něj byla oslnivá před kamerou, ale když zhasla světla, nepatřila zrovna mezi "nejpřátelštější lidi".

Nynější vévodkyně při natáčení požadovala specifický druh květin a šampaňského a byla doslova alergická na to, když někdo točil její nohy, které údajně nemá ráda. Filmař dal bulvárnímu deníku k dobru historku, jak jeden kameraman natáčel Meghaniny nohy, které měly posloužit jako doplňkové záběry, a dostal za to od štábu pořádně vynadáno.

"Nemyslím si, že si zaslouží takovou pozornost, nějak mě neohromila a upřímně jsem překvapený, že toho kluka tak oslnila. Přišla mi velmi nejistá a rozmazlená," řekl.

Přestože filmař tvrdil, jak špatnou zkušenost s vévodkyní při práci měl, dodal, že mu jiný kolega vyprávěl, jak dobře a příjemně se s Meghan pracuje.

Fotograf Tommy Mendes již dříve popsal Meghan jako cílevědomou osobu, která byla velmi milá, měla před kamerou obrovské charisma a věděla přesně, co dělá.

Meghan a Harry momentálně žijí v Kalifornii, kde si vybírají dům. Vévodové se rozhodli opustit k 1. dubnu role předních členů královského dvora a začít více nezávislý život.

Meghan je druhou Američankou, kvůli které se některý člen britské královské rodiny vzdal svých povinností. První byla rozvedená Američanka Wallis Simpsonová. Do ní se britský král Edward VIII. zamiloval natolik, že se v roce 1936 vzdal trůnu, aby se s ní mohl oženit, což byl první případ svého druhu v dějinách rodu Windsorů.

Mohlo by vás zajímat: Nejdůležitější okamžiky Harryho a Meghan

Sledujte nejdůležitější okamžiky společného života Meghan a Harryho | Video: Associated Press, Reuters, ITV
reklama
reklama
reklama