reklama

Tajný porod Mary Jane ze Spider-Mana. Dunstová má druhé dítě, jeho jméno neprozradila

Americká herečka Kirsten Dunstová si svůj osobní život velmi střeží a drží v tajnosti. O tom, že je těhotná, informovala jedinou fotkou letos v březnu. O tom, že porodila syna, zatím neprozradila vůbec nic. Svět se o tom dozvěděl díky fotkám od paparazzi.

Jesse Plemons a Kirsten Dunstová
Jesse Plemons a Kirsten Dunstová | Foto: Reuters

Přirozená blondýnka a herečka Kirsten Dunstová známá především rolí Mary Jane v trilogii o Spider-Manovi se stala podruhé maminkou.

To, že je těhotná, oznámila 39letá hvězda filmů Interview s upírem, Jumanji, Úsměv Mony Lisy nebo Marie Antoinetta, až letos v březnu. Vlastně neoznámila, jen sdílela fotku bez vysvětlení. Na svých sociálních sítích je na informace ze soukromí velmi skoupá. Její profil na Instagramu nenabízí ani jednu klasickou fotku z těhotenství, jako to dělají některé celebrity, například Ashley Grahamová nebo Emily Ratajkowski.

Fanoušci se nedočkali ani tradiční fotky z ultrazvuku, ani fotografie s holým bříškem. Kirsten Dunstová jen sdílela fotku z obálky časopisu W Magazine, na které pózuje v krajkových šatech. Podle velikosti bříška byla už v druhé půlce těhotenství.

A nedočkali se ani informace o porodu. O narození druhého potomka se veřejně nikde nezmínila. Fanoušci i média se to dozvěděli až z fotografií bulvárního deníku Daily Mail, na kterých nese miminko v autosedačce, takzvaném vajíčku. Herečka nikde neprozradila ani pohlaví, ani jméno dítěte. Podle fotek od paparazzi z Daily Mail má syna. 

Dunstová má se svým partnerem Jessem Plemonsem už dvouletého syna Ennise Howarda. Jejich vztah začal před šesti lety, když se pracovně potkali na natáčení seriálu Fargo. Hráli manžele Peggy a Eda, kteří se znají ze střední školy. Plemons byl ze spolupráce s Dunstovou od začátku nadšený. V jednom z rozhovorů se přiznal, že ji už dlouho obdivoval. "Byl to dar," prozradil o společném natáčení webu Insider. 

"Utajené" a překrásné místo na Pražském hradě. Je škoda, že o něm spousta lidí neví | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama