reklama

Manželé Děrgelovi z Ordinace oslavují. Narodila se jim dcera, jméno neprozradili

Herecký pár Markéta a Patrik Děrgelovi si pečlivě střeží soukromí. Až po dvou měsících se dostala na veřejnost radostná zpráva, že se jim narodila dcera. Jméno druhého dítěte zatím neprozradili.

Markéta a Patrik Děrgelovi
Markéta a Patrik Děrgelovi | Foto: Profimedia.cz

Manželé Markéta a Patrik Děrgelovi se stali dvojnásobnými rodiči, když se jim před dvěma měsíci narodila dcera. Pětiletý syn Vavřinec se tak dočkal mladší sestřičky.

U celebrit je zvykem, že fanoušky na sociálních sítích o všem informují, hlavně během těhotenství. Tradičně přidávají snímek z ultrazvuku, fotku těhotenského bříška, následně i selfie z porodnice. Manželé v životě i v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jsou však proslulí tím, že si svůj osobní život pečlivě hlídají, informace o rodině se snaží nesdělovat. Šťastná zpráva o novém potomkovi tak vyplynula až několik týdnů po narození.

Záhadou zůstává jméno holčičky, které manželé zatím nechtějí prozrazovat. Myslí si, že osobní informace o dceři nepatří na veřejnost. Herec prozradil jen věk. "Ano, už je dva měsíce stará," řekl herec pro TN.cz.

Tajná byla i svatba v roce 2019, kterou si užili s rodinou a nejbližšími přáteli. Na veselce nechyběl ani jejich společný syn Vavřinec, kterému v té době bylo dva a půl roku. Na Instagramu se štastní manželé pochlubili jedinou svatební fotkou.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama