reklama

Mark Zuckerberg bude potřetí otcem. A opět to bude dcera

Jeden z nejbohatších lidí světa, podnikatel Mark Zuckerberg se stane potřetí otcem. Radostnou novinku oznámil postem na sociální síti Facebook, které je zakladatelem a majitelem.

Foto: Reuters

"Mnoho lásky," napsal Mark Zuckerberg k fotografii, na které hladí bříško své manželce Priscille Chanové. Snímek, kterým třetí těhotenství své ženy oznámil, má v současnosti více než jeden a čtvrt milionu lajků. 

"S radostí se s vámi podělím o to, že Max a August budou mít příští rok novou sestřičku," doplnil zakladatel Facebooku informaci, že jejich rodinu rozšíří opět děvče. První dcera Maxima přišla na svět v roce 2015, po jejím narození Zuckerberg založil fond The Chan Zuckerberg Initiative, jehož cílem je pomoci s léčením vážných nemocí. O dva roky později pak s manželkou přivítali na svět dceru August.

Zuckerberg sám se aktivně zapojuje do péče o děti, po narození druhé dcery si vzal dva měsíce otcovské dovolené. Společnost Meta, jejímž je majitelem a která spojuje sociální sítě Facebook a Instagram, poskytuje svým zaměstnancům dokonce čtyři měsíce volna po narození dětí.

Od demonstrantů schytala nadávky i plivance: Byla to proputinovská akce, říká Kavková | Video: Martin Veselovský

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama