reklama

Rottrová: Vdala se v utajení a své osmdesátiny oslaví nečekaně v izolaci

Česká "lady soul" Marie Rottrová za svou kariéru nazpívala přes 600 písniček a na kontě má více než 20 alb. Kvůli nákaze koronavirem musela odložit oslavu svých 80. narozenin. K těm si nadělila vinylovou desku s novou písní a dokument na České televizi. "Jsem naočkovaná, mám lehký průběh s lehkým kašlem. Doufám, že brzy budu fit. Těším se na koncert, který proběhne už 25. listopadu," řekla.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Marie Rottrová je dnes již legendou, jejíž romantické písně miluje už několik generací posluchačů. Usměvavá ikona české hudební scény obohatila tuzemskou pop music o hity jako Řeka lásky, Měli jsme se potkat dřív či Střapatá nohatá holka. Na prahu osmdesátky, kterou slaví 13. listopadu, udivuje stále mladistvým zjevem a vitalitou.

"Je krásné, když má člověk v sobě něco, co rozsvítí lidi kolem, co je povzbudí. To je moje motto," tvrdí podle ČTK umělkyně, která kvůli nákaze koronavirem musela o 14 dnů posunout narozeninovou oslavu. V rozhovoru pro rádiu Impuls řekla, že je naočkovaná a má lehký průběh s lehkým kašlem. Významné jubileum prozatím oslaví alespoň vinylovou deskou s novou písní a televizním dokumentem: "Do 20. listopadu jsem v karanténě. Půjde o dvě oslavy. Slavnostní oběd s rodinou a o té druhé toho moc nevím. Jde o velkou oslavu, kterou pro mě chystá syn s manželem a má to být překvapení. Asi to bude něco muzikantského."

Podívejte se do galerie na život této české zpěvačky. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama