reklama

Budoucí prezident? Češi mají jasno, Marek Eben taky

Na první žebříčku průzkumu o tom, kdo by měl být novým českým prezidentem od března 2023, se dostal Marek Eben. On sám dříve takový kariérní postup rozhodně vyloučil. Nesnáší totiž změny. O tom nejlépe svědčí jeho pracovní životopis: deset let moderoval O poklad Anežky České, 17 let natáčel rozhovory Na plovárně a letos to bude patnáct let od prvního StarDance.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Marek Eben platí za jednoho z nejoblíbenějších televizních moderátorů. Uváděl několik předávání televizních cen TýTý, deset let moderoval soutěž O poklad Anežky České, více než 700 hostů vyzpovídal v talk-show Na plovárně a od roku 2006 moderuje s Terezou Kostkovou show Stardance… když hvězdy tančí. Nejinak tomu bude i letos, kdy se po roční odmlce opět chystá další, jedenáctá řada oblíbené taneční soutěže.

Poprvé se Eben objevil na obrazovkách jako Váleček ve dvanácti letech. Tvrdí o sobě, že nesnáší změny a že kdyby o něm a jeho ženě režisérka Helena Třeštíková natáčela Manželské etudy, asi by se oběsila, jak se u nich nic neděje.

Umí se Marek Eben vztekat a mluvit sprostě? Podívejte se do naší galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama