reklama

Kavárnice z Ulice Malvína Pachlová je těhotná. Tajila to skoro půl roku

Téměř půl roku se herečce Malvíně Pachlové podařilo tajit, že je těhotná. Se svým partnerem, hercem Milanem Ligačem čekají prvního potomka. Rostoucí bříško by už dál neskryla, proto šla s pravdou ven.

Malvína Pachlová.
Malvína Pachlová. | Foto: ČTK

Třicetiletá česká herečka Malvína Pachlová, jež hraje kavárnici Šárku v nekonečném seriálu Ulice a účinkuje i v populárním muzikálu Mýdlový princ v Divadle Broadway, čeká miminko. Svůj požehnaný stav dokázala tajit téměř půl roku, nakonec radostnou zprávu oznámila na svém Instagramu.

Své první dítě čeká s o dva roky mladším hercem Milanem Ligačem, který si zahrál v seriálech Modrý kód, Specialisté nebo Anatomie života. Těhotenství neměli v plánu tajit, ale údajně nebyl ten správný čas k oznámení. Nyní, když už má herečka větší těhotenské bříško, vhodná doba nastala a šli s pravdou ven.

“Tak už to asi déle neutajím… tvrdit, že jsem snědla meloun i se slupkou, nebudu… všechno to nějak povyrostlo a ještě to poroste… myslím, že tyhle šaty budu moct nosit max ještě dva týdny… jsou to teď skoky… je to asi nejkrásnější přibírání jaký existuje,“ napsala na svůj Instagram k fotce. 

Šťastnou zprávou herečka spustila vlnu gratulací. Přidala se například její kolegyně, herečka Ivana Korolová, která do komentářů napsala: “Ježiš Malví! To je překrásná zpráva!! Moc si to bříško užívej.“ Nebo Sandra Nováková: “Jeeee! Gratulaceeeee.“

Skrytá část známé pražské stavby. Po krásných schodech se návštěvníci neprojdou | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama