reklama

Prožila odvrácenou tvář úspěchu, teď se cítí nejlíp v životě. Bílá slaví 55 let

Lucie Bílá slaví 55. narozeniny a říká, že se nikdy necítila líp. V září otevřela vlastní divadlo, provozuje hospodu v rodných Otvovicích, hostuje v karlínském divadle a žije ve šťastném stavu s o 17 let mladším partnerem.

Lucie Bílá Prohlédnout grafiku
Lucie Bílá | Foto: ČTK

Lucie Bílá už léta kraluje české populární hudbě a komerčně je jednou z nejúspěšnějších tuzemských zpěvaček. Na svém kontě má více než dva miliony prodaných nosičů, dvacet sošek Českých slavíků, 14 cen Týtý a cenu Thálie. 

Rodným jménem Hana Zaňáková má za sebou úspěšnou sólovou kariéru, kdy z razantních začátků v rockových kapelách časem přešla do muzikálů a několikrát se objevila i před kamerou. Producentka a spolumajitelka Divadla Lucie Bílé dnes provozuje také hospodu v rodných Otvovicích, hostuje v karlínském divadle a vydala tři knihy. Vše dělá s nadšením a zápalem a říká, že se nikdy necítila líp. K 55. narozeninám, které slaví ve středu 7. dubna, chystá pro své fanoušky live koncert.

Jak šel čas s nejslavnější českou zpěvačkou? Podívejte se do galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama