reklama

Leoš Mareš bude trojnásobným tatínkem: Jeho žena Monika čeká miminko

Pětačtyřicetiletý moderátor Leoš Mareš a jeho žena Monika, která letos oslavila čtyřicetiny, se těší na narození prvního společného miminka. Radostnou zprávou se Mareš pochlubil v ranním vysílání Evropy 2 a později také na svém instagramovém profilu.

Foto: ČTK

"Klokan přiletí v březnu," napsal k obrázku čápa s miminkem Leoš Mareš. Pomocí tohoto snímku oznámil moderátor svým fanouškům, že jeho druhá žena Monika je těhotná. Novinkou se však budoucí trojnásobný tatínek nejdříve pochlubil posluchačům rádia Evropa 2.

Během hodiny se jeho příspěvek, který okomentoval hláškou z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny, líbil skoro 90 tisícům uživatelů sociální sítě Instagram. Známému českému páru už stihlo pogratulovat mnoho známých hvězd, které těší, že se jejich rodina rozroste.

"Nejvíc úžasný!!!!!!! Moc vám to přeju," napsala k jeho příspěvku modelka Renata Langmannová. "Pokud bude třeba, porota má spoustu věcí pro miminko," vyjádřil se ke snímku hudebník Marián Čekovský, který s Marešem účinkuje v pořadu SuperStar. Čekovský svým komentářem narážel na skutečnost, že v porotě pěvecké soutěže účinkují hned dvě známé maminky s malými miminky, Monika Bagárová a Patricie Pagáčová.

Milé gratulace páru sepsali i jejich příznivci. "Leoši, moc Vám s Monikou gratuluji a držím palce, ať je vše v pořádku. Nádherná zpráva, pláču za Vás oba radostí, jste úžasní lidé a tohle je ta nejúžasnější zpráva," sdílela jedna z fanynek. "Teď to poslouchám v ranní SHOW a normálně mi vyhrkly slzy. Velká gratulace," napsala posluchačka Evropy 2.

Oblíbený moderátor má z předchozího manželství s manželkou Monikou Marešovou (46), za svobodna Poslušnou, syny Jakuba (15) a Matěje (11). Sňatek proběhl v roce 2008, v roce 2010 se však rozešli a oficiálně se rozvedli až v roce 2017. Rok poté si Leoš Mareš vzal svou dlouholetou partnerku Moniku Koblížkovou, později Marešovou.

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama