reklama

Kylie Jennerová potvrdila těhotenství: Na Instagramu zveřejnila dojemné video

Americká miliardářka a influencerka Kylie Jennerová čeká se slavným rapperem Travisem Scottem druhé dítě. Spekulace o jejím těhotenství se objevily už před časem, nyní tuto radostnou zprávu Jennerová potvrdila pomocí dojemného videa.

Foto: Instagram / Kylie Jennerová

Čtyřiadvacetiletá influencerka a hvězda reality show Kylie Jennerová čeká druhé dítě s třicetiletým rapperem Travisem Scottem, rodným jménem Jacques Berman Webster II, který získal obrovskou slávu po vydání alba s názvem Astroworld.

Poprvé se stali rodiči 1. února 2018, kdy se narodila jejich dcera Stormi Websterová. Netrvalo dlouho a miminko bylo ikonou Instagramu. V současné době tříletá Stormi se za pár měsíců dočká sourozence. Jestli dostane bratříčka, nebo sestřičku, zatím její rodiče neprozradili. 

Své druhé těhotenství Kylie Jennerová oznámila na Instagramu 1,5minutovým sestřihem z posledních týdnů, které mapují její současný požehnaný stav.

O tom, že je Jennerová znovu těhotná, se spekulovalo od letošního srpna. To totiž její otec, který podstoupil změnu pohlaví a přejmenoval se z Bruce Jennera na Caitlyn Jennerovou, na svém videu z kampaně na hračkářství podle People vyzradil, že se těší na své devatenácté vnouče, které je dle jeho slov momentálně "v troubě".

Poté, co veřejnost začala bujaře spekulovat o druhém miminku slavného páru, se Kylie Jennerová na nějakou dobu stáhla ze sociálních sítí. Až tuto středu sdílela dojemné video, které rozněžnilo všechny členy její rodiny, fanoušky, kolegy i kamarády. Pod její příspěvek napsali tisíce krásných komentářů a gratulací. Klan Kardashian-Jenner se tak znovu rozroste.

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama