reklama

Teigenová se nechala zfackovat. Svůj účet kvůli kritice na Twitteru raději smazala

Modelka, úspěšná ikona sociálních sítí a manželka hudebníka Johna Legenda Chrissy Teigenová se ve středu po negativních reakcích na Twitteru ze strany sledovatelů rozhodla po deseti letech pro rázný krok. Svůj účet na platformě vymazala. Ještě před tím ale sdílela několik příspěvků, které obhajovaly a vysvětlovaly její rozhodnutí.

Teigenová se nechala zfackovat. Svůj účet kvůli kritice na Twitteru raději smazala | Video: Getsafely

Americká modelka a televizní hvězda Chrissy Teigenová v sérii svých příspěvků na Twitteru ve středu ohlásila, že tuto platformu po deseti letech opouští. Důvodem bylo, že jí tento účet přináší víc negativ než pozitiv. Reagovala tak na zlé komentáře v souvislosti s její novou ekologickou značkou, kterou ohlásila ve spolupráci s Kris Jennerovou. 

Teigenová je známá svou intenzivní činností na sociálních sítích. Poodkrývá na nich nejen své profesionální kroky, ale také osobní nepříjemnosti či bolestivé prožitky. Před časem se svým sledujícím například svěřila s životním smutkem, kdy potratila během svého třetího těhotenstvím.

Často na komentáře na své příspěvky reagovala s humorem. Ve středu ale na svůj twitterový účet napsala: "Hej, už déle než deset  let jste byli mým světem. Upřímně toho hodně tomuto světu, který jsme zde vytvořili, dlužím. Opravdu považuji některé z vás za mé skutečné přítele. Mým životním cílem je udělat lidi šťastnými. Bolest, kterou cítím, když tomu tak není, je příliš silná. Vždy jste mě vykreslovali jako silnou dívku, ale já jí nejsem," uvedla známá americká modelka s tím, že jí tato platforma už "neslouží tak pozitivně". 

V době, kdy tuto novinku ohlašovala, měla Teigenová přes 13 milionů sledujících. Krátce nato, co ohlásila své loučení, změnila svou titulní a profilovou fotku do šedé a pak už její profil nebyl k dohledání. 

"Moje touha být oblíbená a strach z toho, že naštvu lidi, ze mě udělali někoho, kvůli komu byste se nepřihlásili, je ze mně jiný člověk než ten, který zde začínal. Žijte dobře, milí twitteři. Prosím mějte na paměti, že mi na vás moc záleželo," napsala Teigenová ve svém jednom z posledních příspěvků. 

Před definitivním odchodem z Twitteru vyzvala své fanoušky, aby "věděli a nikdy nezapomněli, že na slovech záleží". Reagovala tak na komentáře, které se rojily pod jejím příspěvkem u příležitosti uvedení jejího nového podnikatelského záměru. S americkou producentkou a podnikatelkou Kris Jennerovou, která se proslavila především svou reality show Držte krok s Kardashianovými, uvedla na trh novou značku Safety, která vyrábí rostlinné čisticí prostředky.

V zábavném propagačním videu se Teigenová snaží obhájit před Jennerovou svůj podnikatelský plán a název značky, ta ale na její návrhy reaguje tím, že ji umělou rukou fackuje. Brzy poté dostala americká modelka nenávistné zprávy na Twitteru. Kritizující uživatelé vytýkali Teigenové a Jennerové jejich "napumpovanou" vizáž. "Nemluvě o tom, že jejich tváře jsou plné toxinů, kterých se samy obávají," napsal jeden sledující. Teigenová na to odpověděla, že jsou zlí a že to nikdy nepřenese přes srdce.

reklama
reklama
reklama