reklama

O'Connorová: Depresivnější příběh těžko najdete. Týrali ji a sebevraždy jí nevyšly

Sinéad O'Connorovou ve 14 letech zavřeli do ústavu pro problémové ženy. Důsledky jejího nepodařeného dětství ji provázejí celý život: několikrát se pokusila o sebevraždu, kritizovala církev za násilné praktiky a trpí bipolární poruchou.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Kontroverzní irská zpěvačka Sinéad O'Connorová slaví 8. prosince 56. narozeniny. Proslavila se nejen svou tvorbou a písní Nothing Compares 2 U, ale také obhajováním teroristické organizace IRA, vystupováním proti římskokatolické církvi a konvertováním k islámu. 

"Vyrostla jsem v prostředí, kde jsem zažila trauma a zneužívání. Pak jsem vstoupila rovnou do hudebního byznysu a nikdy jsem se doopravdy nenaučila, jak žít normální život. Nikdy jsem si nedopřála čas na to, abych se zahojila, ani jsem na to nebyla připravená," napsala v minulosti na svém twitterovém účtu irská zpěvačka, která trpí bipolární poruchou. 

Podívejte se do naší galerie na život kontroverzní zpěvačky, která si po konvertování k islámu změnila jméno na Šuhadá Davittová. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama