reklama

Když se teenager stane rodičem. Slavní, kteří měli děti hodně brzo

Průměrný věk prvorodiček se stále zvyšuje. Trend starších matek podporují i slavné ženy, které se nebojí poprvé rodit po čtyřicítce. Přesto se mezi celebritami najdou tací, kteří se stali rodiči, ještě než dostali občanku, anebo těsně poté.

Natálie Kocábová Prohlédnout grafiku
Natálie Kocábová | Foto: archiv Natálie Kocábová

Scenáristce a spisovatelce Natálii Kocábové bylo 19 let v polovině května 2003, ve stejném roce maturovala a v říjnu téhož roku porodila syna Vincenta. Otcem se stal v 19 letech třeba i herec Charlie Sheen nebo modelka Natalia Vodianova. Herečka Whoopi Goldbergová měla svou jedinou dceru v 18 letech. Písničkářka Mucha porodila svoji první dceru Johanku v 17 letech. Jamie Lynn Spearsová, sestra slavnější Britney, oznámila své těhotenství, když jí bylo 16 let. Tragický je příběh moderátorky Oprah Winfreyové, která otěhotněla ve 14 letech. Ještě mladší rodičkou se stala soulová zpěvačka Aretha Franklinová, která první dítě porodila ve 12 a druhé ve svých 14 letech.

Více se o celebritách, které se staly rodiči v "nácti", dozvíte v naší galerii.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama