reklama

Rapper West rozprodává svůj majetek, není jasné proč. V nabídce je ranč a pozemky

Čtyřiačtyřicetiletý americký hudebník Kanye West dal do prodeje část svých nemovitostí. V Kalifornii realitní kancelář nabízí jeho ranč, zalesněné kopce i pozemky, které se nachází jižně od městečka Coda.

Foto: Shutterstock

Americký rapper, hudební producent a podnikatel s módou Kanye West dal do prodeje svůj ranč a další majetek související s podnikáním ve státě Wyoming na severozápadě Spojených států. Informovala o tom agentura AP. Farma West Ranch, dříve známá jako Monster Lake Ranch, se prodává za 11 milionů dolarů (téměř 242 milionů korun). Nemovitost čítá zhruba 16 kilometrů čtverečních otevřené krajiny i zalesněné kopce přibližně deset kilometrů jižně od městečka Cody.

Na pozemku jsou jezírka, chatka, kůlna, stáj pro koně, ohrady či motokárová dráha, uvádí realitní kancelář DBW Realty. Ta nabídku zveřejnila několik dní poté, co West dal do prodeje sedm svých komerčních nemovitostí v Cody za více než 3,2 milionu dolarů.

Farma, která má v pronájmu další pozemky v majetku americké vlády, se prodávala za 13,3 milionu dolarů, když ji West v roce 2019 kupoval. Není však známo, kolik za ni tehdy skutečně zaplatil, protože zákony státu Wyoming neumožňují zveřejňování kupních cen u nemovitostí.

Kanye West se v roce 2019 do Wyomingu přestěhoval z Kalifornie a začal do zhruba desetitisícového Cody, které leží východně od Yellowstonského národního parku, stěhovat i část svého oděvního byznysu. Podle AP není jasné, zda prodej majetku znamená, že West opouští Wyoming, nebo zda pouze reorganizuje své podnikání.

Čtyřiačtyřicetiletý West letos zažádal o změnu svého jména na svou přezdívku Ye. Kromě toho se rozvádí s televizní hvězdou Kim Kardashianovou Westovou, s níž má čtyři děti.

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama