reklama

"Jsou tlusté, vedle nich vypadám i já hubeně." Britney Spears urazila tanečnice

Christina Aguilera přestala sledovat Britney Spears na Instagramu. To vše kvůli příspěvku, který urážel Aguilery doprovodné tanečnice. Spears je nepřímo označila za tlusté.

Britney Spears.
Britney Spears. | Foto: Shutterstock

Aguilera se ze sledujících Spears odhlásila poté, co její dlouholetá rivalka v pondělí do svého instagramového příspěvku napsala: "Kdybych měla tanečnice Christiny Aguilery, vypadala bych extrémně štíhle." K tomu přidala citát amerického komika Rodneyho Dangerfielda: "Zjistila jsem, že existuje jen jeden způsob, jak vypadat štíhle: stýkat se s tlustými lidmi."

Příspěvek Spears vyvolal mohutnou vlnu reakcí. "Posmívat se vzhledu druhých není cesta," komentoval to jeden z uživatelů Instagramu. "Měla bys to smazat," navrhl další. "Tohle je neslušné. Jsem zklamaný, Britney," napsal třetí fanoušek. "Není třeba shazovat jinou ženu, aby ses cítila líp. Soustřeď se na své uzdravení," navrhl další. Zpěvačka se nakonec Christině Aguileře omluvila.

Spears si nebere servítky ve veřejném prostoru od listopadu 2021, kdy soud ukončil téměř 14 let trvající opatrovnictví, které se týkalo jejího majetku i soukromých záležitostí. Zpěvačce to mimo jiné umožnilo svobodně mluvit.

Kromě bývalých partnerů, jako jsou Kevin Federline a Justin Timberlake, se pustila i do členů své rodiny včetně rodičů a sestry.

Britney svým sledujícím na Instagramu přiznala, že podvědomě chce "urážet lidi", protože sama byla "urážena" celý svůj život.

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama