reklama

“Nevěřte bulváru! Jsem zdráv.” Pavel Nový popřel, že bojuje s rakovinou

Zpráva o tom, že herec Pavel Nový bojuje s rakovinou, obletěla ve čtvrtek média. Sám herec ale vzkazuje, že jeho fanoušci nemají všemu věřit a že se cítí vzhledem ke svému věku v pořádku.

Herec Pavel Nový
Herec Pavel Nový | Foto: Profimedia.cz

Spekulace o zdravotním stavu herce Pavla Nového rozpoutal obvaz za jeho levým uchem, se kterým před pár dny přišel do společnosti. V médiích se poté objevila informace, ze hvězda filmu S tebou mě baví svět bojuje s rakovinou. Tu ještě podpořily hercovy údajné citace. "Dnes jsem se dozvěděl, že je to rakovina. Tak mi držte palce," měl říct magazínu Sedmička.

To ale sám Nový vzápětí popřel. "Nevěřte bulváru! Jsem zdráv, úměrně věku. Zdraví Pavel Nový," reagoval herec na dotaz iDnes.

Herec, kterého si veřejnost nedovede představit jinak než v krátkých kalhotách, moc dobře ví, jaké to je, být velmi vážně nemocný. V roce 2007 se totiž během dovolené na Kypru nakazil západonilskou horečkou, která ho málem stála život a kvůli které načas ochrnul. Přestože mu lékaři nedávali příliš velké šance na uzdravení, nakonec se dokázal opět postavit na nohy.

Nový je také velkým milovníkem otužování. "Koupání v ledové vodě každé ráno je dobré a také užitečné. Všimněte si, když kdokoli vyleze z ledové vody, jak má červenou kůži. To, jak se mu celé tělo prokrví. Velmi prospěšné! Ale začíná se v létě," varuje všechny, kdo by s dnes tak populární záležitostí chtěli začít neuváženě. 

V obávaném koncentráku věznili i Čapka. 101letého dozorce soud poslal za mříže | Video: Aktuálně.cz

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama