reklama

Tito slavní se dopouštěli násilí na ženách. Jména vás překvapí, je mezi nimi i Depp

Johnny Depp a Amber Heardová

Ve čtvrtek 25. listopadu si svět připomíná Mezinárodní den za odstranění násilí páchaného na ženách. Nevyhýbá se přitom ani slavným, i mezi známými muži lze najít násilnické povahy. Připomínáme je v této galerii.

Depp a Heardová se poznali při natáčení snímku Rumový deník v roce 2011. Vzali se v roce 2015. O 15 měsíců později požádala herečka o rozvod a v roce 2016 poprvé zmínila domácí násilí. Podle tvrzení, která u soudu zazněla, ji ale herec začal fyzicky napadat již o tři roky dříve. Depp ji údajně škrtil, bil, fackoval, kopal a dával jí hlavičky. Herec u soudu naopak tvrdil, že se k němu násilnicky chovala jeho exmanželka.

Britský soud na začátku listopadu loňského roku zamítl žalobu amerického herce Johnnyho Deppa kvůli článku, ve kterém jej bulvární list The Sun označil za manželského násilníka. Podle soudce jsou obvinění na Deppovu adresu "ve své podstatě pravdivá". Za Deppa se se přitom dříve postavily jeho bývalé partnerky Vanessa Paradisová a Winona Ryderová. Ty shodně uvádějí, že k nim se Depp násilnicky nikdy nechoval.

Další zajímavé články

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama