reklama

Dojemné zásnuby influencerů. Jirka Král se bude ženit, Little Kao žádost obrečela

Jeden z nejsledovanějších českých influencerů se po třech letech zasnoubil se svou partnerkou Karolínou Benešovou, která si na sociálních sítích říká Little Kao. Podívejte se, jaký prstýnek Kao dostala, jak před ní Jirka poklekl, a připomeňte si v galerii jejich společné chvíle.

Jirka Král Prohlédnout grafiku
Jirka Král | Foto: Avast

Jirku Krále sleduje na Instagramu téměř 860 tisíc lidí. V neděli na svůj profil přidal fotku s výmluvným popiskem "Řekla ANO!". 

Svoji partnerku požádal o ruku po třech letech vztahu. Do komentářů mu gratuloval například starosta pražské městské části Řeporyje a bývalý bulvární novinář Pavel Novotný, grafik TMBK, hudební producent DJ Wich, výrobce pálenky Žufánek a samozřejmě kolegové z videoherní branže. 

Král již momentálně nenatáčí žádná videa na YouTube, ze kterého odešel před dvěma roky. Nadále ale vysílá živé přenosy z hraní počítačových her na webu Twitch. 

Třicetiletý Král se narodil v Brně, v roce 2012 se účastnil reality show Farma. V posledních letech se často věnoval i charitativním streamům, při kterých například vybral pro Masarykův onkologický ústav během 11 hodin hraní 732 tisíc korun.

reklama
reklama