reklama

Jennifer Lopezová se v 51 letech vůbec nestydí. V novém klipu se obnažila

O strachu ze změny zpívá v novém videoklipu zpěvačka Jennifer Lopezová. Ta se v něm rozchází s přítelem a ukazuje mu prostředníček. Ani v 51 letech se navíc nebojí ukázat své křivky a svůdné taneční pohyby.

Foto: Shutterstock

Jennifer Lopezová před několika dny zveřejnila nový videoklip k písni Cambia el Paso, jenž vznikl ve spolupráci s Rauwem Alejandrem. Na YouTube má 6 a půl milionu shlédnutí i díky žhavému outfitu zpěvačky, která v 51 letech ukazuje své křivky. 

Cambia el Paso znamená v překladu "změna kroku" a Jennifer Lopezová ve videoklipu vypráví příběh ženy, která odchází od partnera. "Je o tom nebát se udělat změnu. Pokud se v něčem, v čemkoliv, ve svém životě necítíte dobře, tak udělejte ten krok, pohyb, a tančete. Tanec je život, zábava a štěstí," řekla jednapadesátiletá Lopezová v rozhovoru pro rádio SiriusXM.

Ve videu Lopezová mimo jiné vystupuje v blyštivé podprsence a šortkách a ukazuje svůj taneční um. Poprask způsobila tím, že se nebojí vyšpulit zadek, roztáhnout nohy nebo ukázat svému "videoklipovému" příteli prostředníček. 

Lopezová v současné době pracuje na svém devátém albu, které by mělo být ve španělštině. Média v současné době probírají především její vztah s hercem Benem Affleckem poté, co se na začátku roku rozešla se snoubencem Alexem Rodriguezem. 

Mohlo by vás zajímat: Právě teď jsem v nejlepší formě, říká Jennifer Lopez a září na květnové titulce časopisu InStyle

Právě teď jsem v nejlepší formě, říká Jennifer Lopez a září na květnové titulce časopisu InStyle | Video: Instagram/Jennifer Lopez

reklama
reklama
reklama