reklama

Jennifer Lopez a Ben Affleck kupují dům za 50 milionů dolarů

Slavný pár se poznal už v roce 2002 a o rok později oznámil zasnoubení. Na svatbu ale tehdy nedošlo a dvojice se rozešla. Minulý rok se ale Jennifer Lopez a Ben Affleck dali znovu dohromady a podle nejnovějších informací se zdá, že vztahu dávají velkou perspektivu. Společně totiž nyní kupují luxusní nemovitost v Los Angeles.

Foto: Reuters

Když se vloni na jaře po téměř dvaceti letech znovu dali dohromady zpěvačka Jennifer Lopez a herec Ben Affleck, jejich fanoušci byli nadšení. A slavná dvojice teď dělá další krok ke společné budoucnosti. V Los Angeles v oblasti Bel-Air si vybrali dům za více než padesát milionů dolarů.

Podle informací New York Post se sídlo o rozloze 1832 metrů čtverečních nachází na pozemku o velikosti 4 800 metrů čtverečných. Dům, známý také jako The Bellagio Estate, nabízí svým majitelům 10 ložnic, 17 koupelen, hlavní otevřenou kuchyň a dvě další kuchyně. Jedna z nich je pro personál a druhá v domě pro hosty. Samozřejmostí je například domácí kino. Součástí nemovitosti je zabezpečená, uzavřená příjezdová cesta, dostatek parkovacích míst, rozhlehlý trávník s tzv. infinity bazénem a zahrada s atraktivním výhledem na golfové hřiště a město.

Dům byl k mání už v únoru za 65 milionů dolarů, i tak na prodeji původní majitel vydělá. V roce 2016 totiž nemovitost pořídil za zhruba polovinu aktuální prodejní ceny, konkrétně za 27,6 milionu dolarů.

Nejde přitom o první dům, o který Lopez a Affleck projevili zájem. Vloni absolvovali prohlídku jiné nemovitosti v luxusní losangeleské čtvrti Holmby Hills.

Prostory, které jim nový domov poskytne, jistě ocení jejich početné rodiny. Zpěvačka má dvě děti s bývalým manželem Marcem Anthonym a herec má tři děti s bývalou manželkou, herečkou Jennifer Garnerovou.

Nekonečná řada českých umělců. Dostavba katedrály sv. Víta trvala dlouhá staletí | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama