reklama

Jako Angelina Jolie před 20 lety. Tak vypadá letošní dívka s nejkrásnější tváří světa

Anketu "100 Most Beautiful Faces" letos vyhrála devatenáctiletá izraelská modelka a začínající herečka Yael Shelbia. Prestižní seznam vydává každý rok společnost The Independent Critics v čele s filmovým kritikem a prominentním spisovatelem TC Candlerem. Během třiceti let z malého projektu vyrostl mezinárodně uznávaný nejrozmanitější seznam krásy na světě. Sledujte prvních deset krásek.

Titul nejkrásnější tvář světa získala izraelská modelka. Připomíná Angelinu Jolie před dvaceti lety | Video: Aktuálně.cz

Druhé místo v žebříčku obsadila thajská raperka Lalisa Manoban. Třetí příčkou se může pyšnit Australanka, která byla jednou z předních světových modelek už v dětském věku, Meika Woolardová. Čtvrtou nejkrásnější tváří se může pochlubit tchajwanská zpěvačka Tzuyu a první pětku uzavírá norská blogerka, fitness fanatička a hudebnice Emilie Nerengová.

Z loňského prvního místa klesla letos na šesté Thylane Blondeau. Francouzská modelka pracuje pro nejúspěšnější značky na světě, jako je Dolce & Gabbana, L'Oréal a Versace.

Následuje ji somálsko-americká modelka Halima Ademová, která byla první ženou s hidžábem v soutěži Miss Minnesota USA. Sedmé místo patří jihokorejské zpěvačce, herečce a modelce Naně. Deváté místo kritici přidělili Josie Laneové, ve světě módy byla letos označena jako jedna z nejzajímavějších nových tváří. A desátou nejkrásnější tváří byla zvolena korejsko-americká zpěvačka a herečka Nancy.

reklama
reklama
reklama