reklama

Jak hubnou slavné krásky? S úsměvem i pomocí drastických diet

Hubnutí je věčné téma opředené mnoha předsudky. Co platilo včera, je už dnes hluboká minulost a současné zaručené tipy budou možná už zítra považovány za nesmysly. Zkrátka - hubnutí má neskutečné množství podob a každému vyhovuje něco jiného. A co se osvědčilo slavným?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Slovo hubnutí je něco jako magická mantra. Často je slýcháme a téměř vždy upoutá pozornost většiny z nás. Je to oblíbené téma (nejenom) dámských večírků, ale i zcela běžných rozhovorů mužů i žen napříč generacemi. 

Možná si řeknete, že k vám byl osud nespravedlivý, alespoň pokud jde o (ne)poměr schopností přibrat - zhubnout. Co naplat, často to tak bývá, ale často je to záležitost i lidí, které denně vídáme třeba na televizní obrazovce.

  Je to jednoduché: Pokud se to třese, je to tuk. Arnold Schwarzenegger Citát o hubnutí, žena.cz

Nejedna česká či zahraniční hvězda více či méně bojuje s nepohodlnými kilogramy a podobně jako třeba vy nebo já vyzkoušela velké množství nejrůznějších diet.

Pojďme se na některé z nich podívat podrobněji. V naší galerii najdete, jak na to jde třeba Angelina Jolie, Catherine Zeta-Jones, Nicole Kidman nebo Jennifer Aniston.

reklama
reklama