reklama

Oblíbená herečka ze Slunečné po silném covidu: Nejsem ve své kůži

Herečka, výtvarnice a spisovatelka Iva Hüttnerová letos na jaře prodělala covid. Měla docela těžký průběh a dva týdny s ním bojovala. Nyní si stále stěžuje na zdravotní problémy, které od té doby přetrvávají.

Iva Hüttnerová
Iva Hüttnerová | Foto: Profimedia

"Pořád ještě nejsem úplně ve své kůži, ale projevuje se to spíš na duši než na těle. Častěji než dřív mám špatnou náladu, jsem lítostivá, smutná a bez energie. Ale může to být i podzimem. Nebo věkem, uvedla herečka známá ze seriálů Slunečná nebo Ordinace v růžové zahradě 2 pro Super.cz.

Ačkoli se herečka stále necítí fit, návrat do práce má už za sebou. Účinkuje jak v divadle, tak před televizními kamerami, hraje i v muzikálu Kvítek mandragory. 

Herečka si také nedávno zlomila nohu. Ani z tohoto zranění se úplně nezotavila. "Noha mě trápí pořád. A aby toho nebylo málo, ještě jsem to nedávno přiživila pádem z kola, takže pořád chodím trochu nejistě. Ale věřím, že se to časem spraví," řekla.

Herečka si uvědomuje, jak je důležité o své zdraví pečovat. "Na zdraví v téhle zvláštní době myslím víc než kdy předtím. Snídám plnou hrst vitaminů a chodím na procházky se psem, co bolavá noha dovolí," dodala.

Grabmüllerová: Řešila jsem jen to, jak jíst co nejméně. Sportovců jako já je spousta | Video: Michael Rozsypal

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama