reklama

Od superhitů a platinové desky k trapným fotkám v bulváru. Bartošové by bylo 55

Bývala to nejpopulárnější zpěvačka v 80. a 90. letech, prodávala statisíce alb, vyhrávala hitparády. Přesto Iveta Bartošová neměla pohádkový život. Zmítaná závislostmi na lécích, alkoholu i mužích silných slov se nedokázala vymanit ze zájmu bulváru a poslední léta jejího života sledovala veřejnost její pád téměř v přímém přenosu. Narodila se 8. dubna 1966 v Čeladné, ve čtvrtek by jí bylo 55 let.

Iveta Bartošová Prohlédnout grafiku
Iveta Bartošová | Foto: Korzo

Když se v 80. letech objevila na televizní obrazovce vedle Petra Sepešiho, diváci si ji okamžitě zamilovali. Jejich romantické hity si získaly srdce nejen pubertálních dívek, ale i jejich matek a babiček.

Půvabná dívka z Beskyd nastartovala hudební kariéru nejprve ve dvojici s Petrem Sepešim. A přestože v 80. a 90. letech sbírala Iveta Bartošová jeden úspěch za druhým, závislosti a nevyrovnaná psychika ji připravily o to, co měla nejradši. Zpěv a fanoušky. Když chtěla po léčbě v roce 2007 navázat na kdysi úspěšnou kariéru, žádný z pokusů o comeback nevyšel a mnohem více než zpěv přitahovaly pozornost veřejnosti různé excesy.

reklama
reklama