reklama

"Myslela jsem si, že umírám." Frühlingová zažila panickou ataku a 4 roky se léčila

Když bylo jejímu synovi osm měsíců, zažila zpěvačka a modelka Iva Frühlingová panickou ataku. Léčila se čtyři roky a za svou nemoc se z počátku styděla. Připadala si, že není stoprocentní matka. Tento rok o svých pocitech natočila písničku a na TikToku pod přezdívkou Jeblá máma zveřejňuje vtipná videa o realitě mateřství.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK

Iva Frühlingová svou úspěšnou modelingovou a hudební kariéru odstartovala v Paříži. Odstěhovala se ve čtrnácti letech a začala kariéru jako nejmladší modelka agentury Elite. Vystudovala americko-francouzské gymnázium a ve velmi útlém věku nabyla svobodu. Následně vydala několik alb a stala se úspěšnou zpěvačkou ve Francii, v Belgii i v Česku. Při týdenní návštěvě rodné země potkala zpěváka Richarda Krajča a rozhodla se tady zůstat. Vztah nevydržel, následoval rozvod a Iva začala být díky své hudbě "veřejným majetkem". V pořadu Třináctá komnata České televize říká, že tohle vše mělo vliv na panickou ataku, která ji zasáhla po narození syna a na několik let uvrhla do ústraní. 

11. května slaví úspěšná zpěvačka 39. narozeniny, o svých psychických problémech napsala píseň a na sociální platformě TikTok zveřejňuje vtipná videa o mateřství. 

Podívejte se do galerie.

reklama
reklama