reklama

Influencerka Nikol Leitgeb dostane vyznamenání od Senátu. Řeší, co na sebe

Se stejnou lehkostí a přirozeností, s jakou sdílí na svém Instagramu zábavná videa, dokáže Nikol Leitgeb (dříve Štíbrová) vyburcovat své followery k důležité finanční podpoře vybraných fundraisingových kampaní. Předseda Senátu Miloš Vystrčil se jí za to rozhodl věnovat vyznamenání.

Foto: Profimedia.cz

"Vážená paní Leitgeb, je nám velkým potěšením Vám sdělit, že předseda Senátu Parlamentu České republiky pan Miloš Vystrčil se rozhodl udělit Vám nejvyšší ocenění horní komory českého parlamentu - Stříbrnou medaili předsedy Senátu," píše se v e-mailu, který Nikol Leitgeb zveřejnila na svém Instagramu s komentářem: "Co si vemu na sebe co si vemu na sebe co si vemu na sebeeeeee…"

"Stříbrnou medaili uděluje předseda Senátu osobnostem, kterých si váží proto, že konají v souladu s hodnotami, na nichž byl ustanoven i český Senát," stojí dále v e-mailu.

Influencerka Nikol Leitgeb (dříve Štíbrová) má na svém instagramovém profilu 667 tisíc sledujících. Sdílí s nimi momentky ze svého rodinného i pracovního života a vtipně je glosuje. Se stejnou lehkostí a přirozeností, s jakou sdílí zábavná videa, dokáže Nikol vyburcovat své followery k důležité finanční podpoře vybraných fundraisingových kampaní. "Pár milionů jsem asi pomohla vybrat, ale přesně to nevím. Nepočítám to," řekla Hospodářským novinám.

Nikol, která v obecné povědomí vešla jako herečka, se věnuje charitě i v rámci uskupení kamarádek 3v1 (Nikol Leitgeb, Veronika Arichteva a Martina Pártlová). Pořádají například v Praze tradiční bazar Charitativní bizárek. Výtěžkem z prodeje vlastního oblečení i speciální oděvní kolekce pomáhají konkrétnímu charitativnímu projektu. 

Šéf Primy ťal do živého. Bez obalu přiznal důvody propadáku Eliška a Damián | Video: Michaela Lišková

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama