reklama

Hvězda Prciček děsí fanoušky svou hubeností. Mám jen rychlý metabolismus, tvrdí

Tara Reidová, hvězda filmů Prci, prci, prcičky a tehdejší lamačka mužských srdcí, je kost a kůže. Na sociálních sítích kvůli tomu sklízí kritiku, fanoušci jí doporučují, aby začala více jíst. Tara jakékoli poruchy příjmu potravy už delší dobu popírá a tvrdí, že má pouze rychlý metabolismus.

Tara Reidová
Tara Reidová | Foto: Shutterstock

Šestačtyřicetiletá herečka byla za svůj vzhled v době největší slávy obdivovaná jak muži, tak ženami. Dnes obdiv vystřídala starost o její zdraví. Tara Reidová je kost a kůže, jakékoli problémy s jídlem ale popírá. "Těm, kteří psali ty komentáře plné nenávisti u mých uměleckých fotografií, mohu jen říct, že vše je o úhlu, při kterém se fotí. Opravdu nejsem příliš hubená. Nebo dokonce vychrtlá. Ale mám rychlý metabolismus. Každý, kdo to tak má, chápe, že je téměř nemožné přibrat. Všechno, co dělám je, že stále jím," sdělila fanouškům.

Tara se snaží vysílat kolem sebe pozitivní energii a vyzývá lidi, aby ji v tom následovali. "Všem, kteří mi napsali naopak něco hezkého a milého a stojí při mně, díky, miluji vás! Nepřestávejte šířit lásku. Je to to jediné, co zachrání tento svět."

Negativní komentáře fanoušků ji urážejí, anorexii už léta popírá. Štíhlost svádí na rychlý metabolismus. "Přestaňte nenávidět a začněte milovat. Nikdo nestojí o bodyshaming. Není to v pořádku, není to cool a jen tím ostatním ubližujete. Prosím, nebuďte takoví, ničemu tím stejně nepomůžete, nemá to žádný efekt," dodala v komentáři na sociálních sítích.

Reidová se herectví věnuje od šesti let, největší slávu jí přinesla filmová série Prci, prci, prcičky a komedie Big Lebowski. V posledních letech ji diváci mohli vídat v seriálu Scrubs: Doktůrci. 

Enge: Od Passera to byl obrovský hazard. Sám bych se bál takhle rychle v provozu jet | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama