reklama

Herečka Veronika Arichteva rodila 15 hodin. Svému synovi pak dala neobvyklé jméno

Veronika Arichteva potkala svého manžela při natáčení seriálu Vyprávěj a nikdy se netajila tím, že to byla láska na první pohled. Včera mu porodila syna a za manželovu podporu poděkovala na svém Instagramu.

Foto: Instagram Veroniky Arichtevy

Herečka Veronika Arichteva zveřejnila na Instagramu fotku se svým novorozeným synem a manželem Biserem Arichtevem. "Dvě nohy, dvě ruce, pinďour a boží nos!" napsala. 

Syn, narozený 29. září, nese jméno Luka Christo Arichtev a pyšná maminka na sociální síti sdílela také jeho míry - 4100 gramů a 51 centimetrů. Příspěvek okamžitě okomentovala přítelkyně Arichtevy Nikol Štíbrová slovy: "Nasránek náš malej krásnej." 

Veronika svého manžela potkala při natáčení seriálu Vyprávěj a nikdy se netajila tím, že se do něj zamilovala na první pohled a od začátku věděla, že je to ten pravý. Vzali se před sedmi lety a ona mu na svém instagramovém účtu také poděkovala za podporu při porodu, který trval patnáct hodin. "Děkuji Ti za něj! I za těch 15 hodin mačkání rukou."

Kromě svých filmových a seriálových rolí v seriálech Vyprávěj, První republika nebo Slunečná se proslavila také pořadem 3v1, ve kterém natáčí s Nikol Štíbrovou a Martinou Pártlovou krátká videa, v nichž si neberou servítky a komentují různá společenská témata.

Enge: Od Passera to byl obrovský hazard. Sám bych se bál takhle rychle v provozu jet | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama